Dameafdelingen

Avatar

Thomas Kjær

Træner

3. Division

Tlf.: 52 44 36 17

Thomas_kjar@hotmail.com

Avatar

Morten Jensen

Træner

Serie 1

Tlf.: 40 80 17 68

1973mvj@gmail.com

Avatar

Andreas Striboll

Træner

Serie 2

Tlf.: 23 95 23 41

striboll123@gmail.com

Avatar

Jannie Møller

Træner

Koneholdet

Tlf.: 20 95 05 02

jannie1706@gmail.com

Avatar

Jakob Strange

Træner

Serie 4

Tlf.: 81 71 02 28

jakob_strange@hotmail.dk

Avatar

Jonathan Højgaard

Træner

Serie 4

Tlf.: 22 29 26 00

Jonathanhjgaard@gmail.com

Avatar

Emil Moos

Træner

Serie 4

Tlf.: 23 92 19 04

emilmoos@live.dk

Herreafdelingen

Avatar

Træner søges

Træner

Jyllandsserie

Avatar

Thomas Holm Pedersen

Træner

Serie 2 & 4

Tlf.: 23 64 18 77

thomas.holmpedersen@gmail.com

Bestyrelsen

Avatar

Christian Dam

Formand

Tlf.: 25 34 18 52

Cacant10@gmail.com

Avatar

Lone Kosack

Næstformand og Sekretær

Tlf.: 29 36 24 91

Lonekosack@gmail.com

Avatar

Jacob Boelt

Sponsorudvalg

Tlf.: 23 46 50 52

jacobboelt@gmail.com

Avatar

Alexander Fritsche

Seniorudvalg

Tlf.: 41 27 17 25

alexander@fritsche.dk

Avatar

Kasper Dichmann Knudsen

Bestyrelsesmedlem

Tlf.: 22 15 51 41

Kasperdknudsen92@hotmail.com

Avatar

Jannie Møller

Kasserer

Tlf.: 20 95 05 02

jannie1706@gmail.com

Avatar

Charlotte Kirkegaard

Bestyrelse- & Seniorudvalgsmedlem

Tlf.: 28 76 17 77

charlotte-kirkegaard@hotmail.com

Træningstider

Se træningstider for alle hold her!

Er du ny spiller? IK1919 byder altid nye spillere velkommen, så hvis du er interesseret i at starte i klubben, kan du kontakte en af trænerne eller blot møde op til træning.

Passiv Medlem

Er du tidligere spiller eller bare en god ven af klubben? Så har du nu mulighed for at blive passiv medlem af IK1919.

Som passiv medlem har du mulighed for at holde dig opdateret med klubben samt deltage i klubbens generalforsamling og andre arrangementer på lige vilkår med klubbens aktive spillere.

Et passivt medlemskab koster 100 kr., og løber fra 1. april til 31. marts.

Du tilmelder dig her (http://www.ik1919.dk/tilmeld/) - her er dit hold selvfølgelig det stærkeste af alle; “Passiv medlem”.

Skulle du have spørgsmål til ovenstående, er du meget velkommen til at skrive til os her: ik1919@ik1919.dk

Kontakt